Rodzaje e-liquidów

Wysyłka kwiatów przez Internet

E-papierosy zagościły w naszym kraju już na stałe i coraz więcej palaczy decyduje się ich używać. Również coraz więcej osób zaczyna swoją przygodę z dymkiem właśnie od nich, gdyż oferują o wiele ciekawsze wrażenia smakowe niż zwykłe papierosy, a są przy tym znacznie zdrowsze dla naszego organizmu.

Za smak dymku, który wdychamy odpowiedzialny jest e-liquid. Jest to specjalny płyn umieszczany w kartridżu, z którego podczas każdego zaciągnięcia wypuszczane są mikro-kropelki, które po podgrzaniu zamieniają się w charakterystyczną mgiełkę. Obecnie na rynku mamy prawdziwe bogactwo, jeśli chodzi o rodzaje oraz smaki e-liquidów.

Kolejne pomysły

Producenci prześcigają się z kolejnymi pomysłami i w ten sposób dostępne są między innymi aromaty orzechów, kawy, wiśni, truskawki czy też czekolady. Oczywiście to nie wszystko, a wśród tych i pozostałych każdy zwolennik puszczania dymka na pewno znajdzie coś dla siebie. Większość palaczy pozostaje jednak przy tradycyjnych smakach, a więc najlepiej sprzedają się kartridże zapewniające smak dymu tytoniowego albo mięty. Na polskim rynku dominują liquidy mild, są ona uznawane za jedne z najlepszych, a jednocześnie oferują bardzo duży wybór. Jest to opinia nie tylko ekspertów, ale również dużej grupy użytkowników, którzy chętnie kupują produkt tej marki. Tak duża grupa osób nie może się mylić.

Bardziej akceptowalne

Rodzaje e-liquidówE-papierosy są znacznie bardziej akceptowalne niż normalne papierosy, dlatego coraz więcej celebrytów się z nimi pojawia. Zamieniając klasyczne wyroby tytoniowe na e-papierosa nie tylko dbamy o swoje zdrowie, ale również jesteśmy przyjaźni dla otoczenia. E-papierosy zapewniają bogaty aromat palaczowi, jednak w wydychanym powietrzu niemal go nie czuć i towarzystwo z pewnością nie będzie narzekać na przykry zapach, który towarzyszy dymkowi z klasycznego papierosa. Wynika z tego, że e-papierosy i ich wkłady mają same zalety, jednak niektórzy użytkownicy zarzucają temu urządzeniu, że nie potrafi do końca odzwierciedlić smaku prawdziwego tytoniu i trochę prawdy w tym niestety jest. Jednakowoż myślę, że do nowych smaków można się bardzo szybko przyzwyczaić, ponieważ warto.